Grupy Rekonstrukcji Historycznej

Portal Historykon.pl uważa, iż przygodę z historią można m.in. przeżyć biorąc udział we wszelkich rekonstrukcjach i inscenizacjach historycznych. Dlatego będziemy kłaść spory nacisk na promocję tego typu wydarzeń. Na portalu jest przewidziane miejsce dla rekonstrukcji i wszystkiego co jest z nią związane. Na początek chcemy zaprosić wszystkie grupy rekonstrukcji historycznej, aby zamieszczały informacje o swoich grupach.

Jeżeli bylibyście zainteresowani zamieszczeniem informacji o swojej grupie, to bardzo proszę pisać na adres [email protected] z dopiskiem GRH – nazwa grupy.

Prosiłbym aby w zgłoszeniu znajdowały się takie informacje:

1. Nazwa grupy

2. Epoka

3. Opis grupy -czym się zajmujecie itp.

4. Teren działania – czyli skąd pochodzicie

5. Dane kontaktowe – adres siedziby, mail, strona www

6. Władze

7. Inne informacje jakie chcecie zamieścić.

8. Logo grupy lub zdjęcie, które będzie reprezentowało Waszą grupę

9. Zdjęcia do galerii.

Jeżeli znacie kogoś, kto zajmuje się rzemiosłem związanym z rekonstrukcją podajcie mu informację o nas. Taki dział również jest przewidziany. Dodatkowo prosilibyśmy abyście przekazali tę informację innym znanym Wam grupom, może one też zechciałyby dołączyć.

Na dzień dzisiejszy jest to dość skromny dział, ale mamy nadzieję, iż z Waszą pomocą się rozwinie i urośnie do rangi poważnego i znaczącego działu na portalu. Dlatego aby się rozwijał prosimy o przesyłanie wszelkich uwag i propozycji.

Zapraszamy do współpracy.