Trochę historii! Trochę kultury! – Muzeum Dulag 121 na lato!

Wakacje spędzone w mieście wcale nie muszą być nudne. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Pruszkowa i okolic Muzeum Dulag 121 zachęcamy do wzięcia udziału w quizach i konkursach, które  przygotowaliśmy na lato. W tym roku postanowiliśmy zorganizować trzy odrębne konkursy, do których będzie można dołączyć w dowolnym momencie ich trwania. Wśród zwycięzców rozlosujemy nagrody w postaci publikacji książkowych i albumów. Zaczynamy 29 czerwca.

#QuizPruszkowski

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy dotyczącym historii Pruszkowa i okolic. W każdy poniedziałek i środę o godz. 10:00 w formularzach na stronie facebookowej wydarzenia będą pojawiać się  4 pytania. Co 2 tygodnie wyłonimy zwycięzców. Quiz potrwa do 22 sierpnia.

#KlubFilmowy

Zadaniem uczestników konkursu jest nakręcenie telefonem komórkowym, smartfonem lub kamerą materiału filmowego a następnie jego zmontowanie w etiudę filmową. Oto propozycje tematów: „Tu była fabryka”, „Etiuda o moich dziadkach”, „Te ważne książki”, „Zakątki przeszłości”. Przez cały czas trwania konkursu będą odbywały się warsztaty filmowe, dzięki którym będzie  można nauczyć się technik kręcenia materiału filmowego oraz jego montażu. Prace konkursowe należy przesyłać za pomocą strony WeTransfer na adres mailowy:  [email protected] do 23 sierpnia.

#PruszkowChallenge

Weź udział w akcji facebookowej #PruszkowChallenge. Konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu graffiti metodą stencil na koszulce, torbie zakupowej, bądź innym materiale. Praca musi nawiązywać do miejsc, wydarzeń lub osób związanych z Pruszkowem. Następnie zrób zdjęcie, bądź nakręć krótki filmik. Oznacz go tagiem #PruszkowChallenge i nominuj znajomych. Fotografie prac konkursowych można przesyłać na adres mailowy: [email protected] do 22 sierpnia.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu, terminów i regulaminów poszczególnych konkursów można znaleźć na naszym profilu facebookowym oraz na stronie internetowej www.dulag121.pl.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*